-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт санвузлів Гімназії № 7 Звягельської міської ради за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-05-08-009014-a
Завершена
475 829.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 758.29 UAH
мін. крок: 1% або 4 758.29 UAH
Номер:
906ceae1bd5b4104a8bb909e0968ae05
Внутрішній номер закупівлі:
21505130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-08-009014-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
475 829.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2024 15:34 - 14.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2024 15:34 - 17.05.2024 15:29
Період кваліфікації:
17.05.2024 15:32 - 22.05.2024 14:14
Період завантаження договору:
28.05.2024 00:00 - 07.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 829.00 Поточний ремонт санвузлів Гімназії № 7 Звягельської міської ради за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область