-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи р...×-
Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-09-01-002895-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249766
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи р...×-
Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-08-12-002157-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059236
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-08-07-007255-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025452
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 13 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-06-03-004742-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29420318
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтра до повітряних компресорів (ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільт...×-
Фільтра до повітряних компресорів (ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-04-13-006733-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28901603
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-04-13-005684-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28900561
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-03-09-003239-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28535556
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-03-03-009898-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28483104
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2025-04-17-003717-a
- Дата створення : 17.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25046131
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2025-03-07-007477-a
- Дата створення : 07.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24648987
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -