-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-005684-a
Завершена
3 530.66
UAH без ПДВ
Номер:
5f133d3e5b554db88d606d0ab9eeb486
Внутрішній номер закупівлі:
28900561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-005684-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Бондаренко +380992162920 d.bondarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 530.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 15:14 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 15:14 - 21.04.2026 10:00
Аукціон:
з 22.04.2026 13:04
Період кваліфікації:
21.04.2026 10:00 - 23.04.2026 15:02
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 530.66 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)