-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2026-03-03-009898-a
Завершена
70 993.66
UAH без ПДВ
Номер:
3adc851961204fe5ab29a2d71196a39d
Внутрішній номер закупівлі:
28483104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-03-009898-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Бондаренко +380992162920 d.bondarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 993.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.03.2026 14:39 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2026 14:39 - 11.03.2026 10:00
Аукціон:
12.03.2026 14:30 - 12.03.2026 14:59
Період кваліфікації:
12.03.2026 14:59 - 13.03.2026 10:32
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 993.66 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)