-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-003717-a
Завершена
44 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
a1f4d06cd26c48aea508a59a909806ef
Внутрішній номер закупівлі:
25046131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-17-003717-a
Замовник:
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Берко +380662424838 v.berko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-03-07-007477-a
Очікувана вартість:
44 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиновий фільтр АЦ-4-60(530927)515М
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензиновий фільтр МАN Nutzfahrzeuge Typ 07
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензиновий фільтр Ford Ranger
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензиновий фільтр Hyndai Tucson
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензиновий фільтр АППГ 6/5-60 Renault
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри SCANIA 94D 260
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри АЦ 40(131)-137
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри ВАЗ 210700-20
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри АЦ-4-60(530905)-515М
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри АЦ 6.6-100 IVECO Magirus
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри АЦ-4-60 515М
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри АЦ-4-40(43253)247.01
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри АППД-1,5-25 (Mercedes-Benz 1120) LF 16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри MERCEDES-BENZ ALР-325
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Бензинові фільтри JMC
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АЦ-4-60(530927)515М
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри МАN Nutzfahrzeuge Typ 07
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри Ford Ranger
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри Mercedes-benz ALP 325
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АППГ 6/5-60 Renault
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри SCANIA 94D 260
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри ВАЗ 210700-20
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АЦ 6.6-100 IVECO Magirus
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АЦ-4-60(530905) 515М
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АЦ-4-60(530905) 515М
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АЦ-4-60(530905) 515М
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливний фільтри АЦ-4-40(43253)247.01
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри АППД-1,5-25 (Mercedes-Benz 1120) LF 16
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри MERCEDES-BENZ ALР-325
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри JMC
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри SCANIA P93hl 4x2 L25042
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри Hyndai Tucson
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Оливні фільтри ГАЗ 3110
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри АЦ-4-60(530927)515М
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри МАN Nutzfahrzeuge Typ 07
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри Ford Ranger
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри Hyndai Tucson
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри Mercedes-benz ALP 325
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри АППГ 6/5-60 Renault
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри SCANIA 94D 260
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри SCANIA P 92H
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри ВАЗ 210700-20
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри АЦ-4-60(530905)-515М
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри АЦ 6.6-100 IVECO Magirus
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри АЦ-4-60 515М
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри АЦ-4-40(43253)247.01
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри MERCEDES-BENZ ALР-325
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Повітрозабірні фільтри SCANIA P93hl 4x2 L25042
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОМЕГА //"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45055636
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський р-н селище Васищеве вул.Промислова будинок 1
Ціна пропозиції
44 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2025 11:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f4d9798d144c4f27a0bbbfcc79428308
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-17-003717-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОМЕГА //"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45055636
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський р-н селище Васищеве вул.Промислова будинок 1
Номер договору:
14
Сума договору:
44 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.04.2025 00:00 - 15.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.04.2025 10:25
Статус:
Виконаний