-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-004742-a
Завершена
3 929.33
UAH без ПДВ
Номер:
31f0d22ca272456da06e26d887ea9abd
Внутрішній номер закупівлі:
29420318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-004742-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Бондаренко +380992162920 d.bondarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 929.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 11:45 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 11:45 - 11.06.2026 10:00
Аукціон:
12.06.2026 15:06 - 12.06.2026 15:29
Період кваліфікації:
12.06.2026 15:29 - 15.06.2026 09:14
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 929.33 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)