• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)

Торги не відбулися

61 899.39 UAH без ПДВ
Номер: 7fbf287520c44c7faad91ecab955260d
Внутрішній номер закупівлі: 30059236
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-002157-a   
Замовник: 5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дмитро Бондаренко +380992162920 d.bondarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 61 899.39 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 10:29 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 10:29 - 20.08.2026 10:00
Аукціон: з 21.08.2026 12:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴61 899.39 Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)