• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)

Оголошено тендер

74 279.27 UAH
Номер: d5bb3fd357224e2c9691818f8cc918a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-002686-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 74 279.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 10:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума74 279.27 UAH