-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фільтра до повітряних компресорів (ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-006733-a
Завершена
34 464.28
UAH з ПДВ
Номер:
7346a83c69294936a7f3450512842821
Внутрішній номер закупівлі:
28901603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-006733-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Бондаренко +380992162920 d.bondarenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 464.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 16:29 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 16:29 - 21.04.2026 10:00
Аукціон:
з 22.04.2026 13:00
Період кваліфікації:
21.04.2026 10:00 - 21.04.2026 16:28
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 464.28 Фільтра до повітряних компресорів (ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)