-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтра до генераторів (ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002895-a
Завершена
64 186.58
UAH з ПДВ
Номер:
5bf44782c3464c9da06461a532943fd6
Внутрішній номер закупівлі:
30249766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002895-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Свідченко +380636237629 sasha1999714cr7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
64 186.58 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оливний фільтр
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Паливні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Повітрозабірні фільтра
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Повітрозабірні фільтра
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Повітрозабірні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Повітрозабірні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Повітрозабірні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Повітрозабірні фільтра
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Харківська область, Лозівський район, Лозова, пров. Виставочний, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВАЛІТЄТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38268095
-
Адреса:
08662, Україна, Київська область, Васильківський р-н селище міського типу Гребінки ВУЛИЦЯ ІНДУСТРІАЛЬНА будинок 4
Ціна пропозиції
64 186.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fed574be06db4749b3f4c8146a331ebd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-002895-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВАЛІТЄТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38268095
-
Адреса:
08662, Україна, Київська область, Васильківський р-н селище міського типу Гребінки ВУЛИЦЯ ІНДУСТРІАЛЬНА будинок 4
Номер договору:
93
Сума договору:
64 186.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
53 488.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний