-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-007255-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 13 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 13 днів назад
22 741.92
UAH без ПДВ
Номер:
1a3f7404e886438b90c3129ebf592cf4
Внутрішній номер закупівлі:
30025452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-007255-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Свідченко +380636237629 sasha1999714cr7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 741.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:00 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:00 - 15.08.2026 10:00
Аукціон:
17.08.2026 11:50 - 17.08.2026 12:13
Період кваліфікації:
17.08.2026 12:13 - 19.08.2026 13:57
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 741.92 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)