-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Тендер Prozorro UA-2025-03-07-007477-a
Торги не відбулися
63 203.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 316.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 316.02 UAH
Номер:
1fda6dd0646746309714612a26fea6d6
Внутрішній номер закупівлі:
24648987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-07-007477-a
Замовник:
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Берко +380662424838 v.berko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
63 203.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.03.2025 14:05 - 12.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2025 14:05 - 15.03.2025 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 203.00 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)