-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Оголошено тендер
63 203.00
UAH
Номер:
83fbb91a05f249778f4ec6f45d553429
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-07-008504-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
63 203.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.03.2025 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума63 203.00 UAH