-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-38430000-8 – Детектори та аналізатори (Вакуумний маніфолд)- ID: UA-2026-06-16-011695-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29555535
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори- ID: UA-2025-10-03-011162-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26641295
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектори та аналізатори- ID: UA-2025-02-03-009282-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24284820
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектори та аналізатори- ID: UA-2025-02-03-008426-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24284051
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектори та аналізатори- ID: UA-2024-11-08-007526-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23183593
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори- ID: UA-2024-10-29-007249-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23059155
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторне обладнання- ID: UA-2024-02-06-005567-a
- Дата створення : 06.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20650733
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 384300...×-
Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,
- ID: UA-2023-04-26-008200-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17590921
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan або еквівалент*- ID: UA-2021-11-16-003312-c
- Дата створення : 16.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12503617
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторний іономір/pH-метр ION 700 (Eutech Instr. США) або еквівалент*- ID: UA-2021-11-12-015869-a
- Дата створення : 12.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12461821
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА Лот 2 Прилад для проведе...×-
Лот 1 Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА Лот 2 Прилад для проведення досліджень методом ІФА (Рідер мікропланшетний абсорбційний)
- ID: UA-2021-11-09-006436-a
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12387296
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні піпетки та приладдя до них- ID: UA-2021-06-04-005398-c
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10204358
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні піпетки та приладдя до них- ID: UA-2021-04-15-001050-c
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9526189
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні піпетки та приладдя до них- ID: UA-2021-03-24-009075-a
- Дата створення : 24.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9224596
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухожарова шафа SLW 75 SMART, Ротаційний випаровувач RC 600, Насос вакуумний N 920 KT29.18...×-
Сухожарова шафа SLW 75 SMART, Ротаційний випаровувач RC 600, Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
- ID: UA-2021-03-23-006624-a
- Дата створення : 23.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9201221
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -