-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні піпетки та приладдя до них
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-005398-c
Завершена
9 816.76
UAH з ПДВ
Номер:
530446822b844aed9bd03a40b0484a1c
Внутрішній номер закупівлі:
10204358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-04-005398-c
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нягу Альона Мірчівна +380372247577 vetlabuh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів
Очікувана вартість:
9 816.76 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
9280005 Піпет-дозатор LLG, 100-1000 мкл (LLG) з калібруванням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
9280006 Піпет-дозатор LLG, 500-5000 мкл (LLG) з калібруванням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
4679861 Наконечники до піпет-дозатора, РР, сині, 100-1000 мкл, 1000 шт / уп. (LLG)
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
9409097 Накінечники до піпет-дозатору, РР, прозорі, 100-5000 мкл, уп./250 шт, (LLG)
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
2600171. Піпетки Пастера, н/стер., градуиров., довжина 155 мм, 1,0 мл, РЕ, уп./500шт., Ratiolab
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
2600195. Піпетки Пастера, нестер., 10мл, 300 мм, РЕ, паков. 100шт., Ratiolab
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
2600111. Піпетки Пастера, не стер., 3,0 мл, 150мм, РЕ, уп./500шт., Ratiolab
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
Оскарження: 04.06.2021 17:33 - 15.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький Володимир Іванович 0444944242 SALES@HLR.UA https://www.hlr.ua/
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Оскарження: 04.06.2021 17:33 - 15.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
9 816.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2021 17:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a1d56bf0e4d4472aa41b21e4fab8d1c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-04-005398-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький Володимир Іванович 0444944242 SALES@HLR.UA https://www.hlr.ua/
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Номер договору:
1706
Сума договору:
9 816.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 180.63 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
17.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний