-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-007249-a
Завершена
141 816.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 709.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 709.08 UAH
Номер:
f931e360d7054b4184d7ae10327731f4
Внутрішній номер закупівлі:
23059155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-007249-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Робуляк +380502611583 buklabvetmed@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 816.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 12:59 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 12:59 - 06.11.2024 13:00
Аукціон:
07.11.2024 13:02 - 07.11.2024 13:25
Період кваліфікації:
07.11.2024 13:25 - 07.11.2024 13:41
Період завантаження договору:
13.11.2024 00:00 - 23.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 816.00 Детектори та аналізатори