-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-007249-a
Завершена
141 816.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 709.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 709.08 UAH
Період уточнення:
29.10.2024 12:59 - 03.11.2024 00:00
Відповідь надана
геометрія колонки
Номер:
cf32763a976144de8f0085196c924af5
Дата опублікування:
29.10.2024 15:32
Опис:
Добрий день, шановний замовнику, у Вас в технічних вимогах на позицію колонка капілярна різні параметри в назві колонки і у вимогах до неї. Тобто в назві геометрія Колонка капілярна для газової хроматографії, 30 м x 0.25 мм x 0.25 мкм а у вимогах Капілярна колонка для газової хроматографії
Оптимізована для визначення пестицидів
Максимальна робоча температура (пікова) до 300°C
Максимальна робоча температура (довготривала) до 325°C
Максимально інертна
Геометричні розміри 0,25 мм вн.д., довжина 100 м, товщина плівки 0,2 мкм
Це дві різних капілярних колонки.
Підкажіть, будь ласка, яку колонку Вам пропонувати?
Відповідь:
Виникла помилка в оформленні технічних вимогах. Вносимо зміни в документацію.
Дата відповіді:
29.10.2024 16:03