-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лабораторні піпетки та приладдя до них
Тендер Prozorro UA-2021-03-24-009075-a
Торги не відбулися
10 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 109.95 UAH
мін. крок: 1% або 109.95 UAH
Номер:
084214f74d504d849068de749c21b932
Внутрішній номер закупівлі:
9224596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-24-009075-a
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нягу Альона Мірчівна +380372247577 vetlabuh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 995.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
109.95 UAH
Період уточнення:
24.03.2021 20:33 - 03.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2021 20:33 - 13.04.2021 00:00
Аукціон:
з 13.04.2021 14:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
9280005 Піпет-дозатор LLG, 100-1000 мкл (LLG) з калібруванням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
9280006 Піпет-дозатор LLG, 500-5000 мкл (LLG) з калібруванням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
4679861 Наконечники до піпет-дозатора, РР, сині, 100-1000 мкл, 1000 шт / уп. (LLG)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
9409097 Накінечники до піпет-дозатору, РР, прозорі, 100-5000 мкл, уп./250 шт, (LLG)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
2600171. Піпетки Пастера, н/стер., градуиров., довжина 155 мм, 1,0 мл, РЕ, уп./500шт., Ratiolab
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
2600195. Піпетки Пастера, нестер., 10мл, 300 мм, РЕ, паков. 100шт., Ratiolab
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
2600111. Піпетки Пастера, не стер., 3,0 мл, 150мм, РЕ, уп./500шт., Ratiolab
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Початкова пропозиція
9 816.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 816.76 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0