-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні піпетки та приладдя до них
Оголошено тендер
10 995.00
UAH
Номер:
8a78a198d37a43429952694ed90d3739
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-24-007191-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні піпетки та приладдя до них
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.03.2021 20:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
9280005 Піпет-дозатор LLG, 100-1000 мкл (LLG) з калібруванням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
9280006 Піпет-дозатор LLG, 500-5000 мкл (LLG) з калібруванням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
4679861 Наконечники до піпет-дозатора, РР, сині, 100-1000 мкл, 1000 шт / уп. (LLG)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
9409097 Накінечники до піпет-дозатору, РР, прозорі, 100-5000 мкл, уп./250 шт, (LLG)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
2600171. Піпетки Пастера, н/стер., градуиров., довжина 155 мм, 1,0 мл, РЕ, уп./500шт., Ratiolab
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
2600195. Піпетки Пастера, нестер., 10мл, 300 мм, РЕ, паков. 100шт., Ratiolab
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
2600111. Піпетки Пастера, не стер., 3,0 мл, 150мм, РЕ, уп./500шт., Ratiolab
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 995.00 UAH