-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-38430000-8 – Детектори та аналізатори (Вакуумний маніфолд)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011695-a
Завершена
537 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
51f6f61aae414356b0c09400ed4ea666
Внутрішній номер закупівлі:
29555535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-011695-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кульчицька +380977494835 oksana.kulchytska111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
537 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 15:56 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 15:56 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:20
Період кваліфікації:
24.06.2026 00:00 - 24.06.2026 14:40
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴537 000.00 ДК 021:2015-38430000-8 – Детектори та аналізатори (Вакуумний маніфолд)