-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лабораторний іономір/pH-метр ION 700 (Eutech Instr. США) або еквівалент*
Тендер Prozorro UA-2021-11-12-015869-a
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
Номер:
a65869ae245e4e179fee6b88663bd725
Внутрішній номер закупівлі:
12461821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-12-015869-a
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галатюк-Капіцька Ірина Михайлівна +380372579227 vetlabuh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2021 16:52 - 22.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2021 16:52 - 02.12.2021 00:00
Аукціон:
з 02.12.2021 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторний іономір/pH-метр ION 700 (Eutech Instr. США) або еквівалент*
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
58004, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Сторожинецька, буд. 113
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Початкова пропозиція
29 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 340.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0