-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторний іономір/pH-метр ION 700 (Eutech Instr. США) або еквівалент*
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
826b68c70b974db28ff66885435aa93e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-12-006050-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторний іономір/pH-метр ION 700 (Eutech Instr. США) або еквівалент*
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.11.2021 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума30 000.00 UAH