-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan або еквівалент*
Тендер Prozorro UA-2021-11-16-003312-c
Завершена
25 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 253.00 UAH
мін. крок: 1% або 253.00 UAH
Номер:
62d1969177c64328b043bf3c25d00aa8
Внутрішній номер закупівлі:
12503617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-16-003312-c
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галатюк-Капіцька Ірина Михайлівна +380372579227 vetlabuh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
253.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2021 13:30 - 26.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2021 13:30 - 06.12.2021 00:00
Аукціон:
06.12.2021 13:59 - 06.12.2021 14:22
Період кваліфікації:
06.12.2021 14:22 - 06.12.2021 18:15
Період завантаження договору:
06.12.2021 18:15 - 26.12.2021 18:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan або еквівалент*
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
58004, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Сторожинецька, буд. 113
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРВЕТ"
Оскарження: 06.12.2021 18:15 - 17.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38454861
-
Контактна особа:
Тетяна Акуленко +380503304050 ta@ukrvet.ua
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Сєченова, 7А
Оскарження: 06.12.2021 18:15 - 17.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
25 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2021 18:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ФОП "ЧУБАТЮК ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217413915
-
Контактна особа:
Євген Чубатюк +380686221010 chub_fop@ukr.net
-
Адреса:
09510, Україна, Київська область, Таращанський р-н, село Северинівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 13
Початкова пропозиція
25 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
839d3b9c3991482d8946c234893be545
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-16-003312-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРВЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38454861
-
Контактна особа:
Тетяна Акуленко +380503304050 ta@ukrvet.ua
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Сєченова, 7А
Номер договору:
1712
Сума договору:
25 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
21 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
17.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний