-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan або еквівалент*
25 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
839d3b9c3991482d8946c234893be545
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-16-003312-c-a1
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Контактна особа:
Галатюк-Капіцька Ірина Михайлівна +380372579227 vetlabuh@i.ua
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРВЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38454861
-
Контактна особа:
Тетяна Акуленко +380503304050 ta@ukrvet.ua
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Сєченова, 7А
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
1712
Дата підписання:
17.12.2021 00:00
Період дії договору:
17.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
25 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 200.00 UAH)
Оплачено:
25 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan або еквівалент*
×
-
Країна виробництва:
BG Республіка Болгарія
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
58004, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Сторожинецька, буд. 113
На карті