-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2025-10-03-011162-a
Завершена
1 253 333.00
UAH з ПДВ
Номер:
178f618dc1fb461eb483639e5fcf69d0
Внутрішній номер закупівлі:
26641295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-03-011162-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Робуляк +380502611583 buklabvetmed@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 253 333.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2025 16:36 - 10.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2025 16:36 - 13.10.2025 00:00
Аукціон:
13.10.2025 12:51 - 13.10.2025 13:14
Період кваліфікації:
13.10.2025 13:14 - 15.10.2025 14:33
Період завантаження договору:
21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 253 333.00 38430000-8 Детектори та аналізатори (38432210-7 Газові хроматографи)