-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори
Оголошено тендер
1 253 333.00
UAH
Номер:
fd470eb8285c404a8ae70c76d66d79bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-03-013803-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 253 333.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.10.2025 16:20
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Потреба зумовлена діяльністю замовника і необхідністю оновлення обладнання, початкова вартість визначена з цін в інтернеті на аналогічний товар і комерційних пропозицій потенційних постачальників.
-
Дата публікації:
03.10.2025 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума1 253 333.00 UAH