-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сухожарова шафа SLW 75 SMART, Ротаційний випаровувач RC 600, Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-006624-a
Завершена
353 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 530.40 UAH
мін. крок: 1% або 3 530.40 UAH
Номер:
6dc4c1aefdb64546b435a25b132cd376
Внутрішній номер закупівлі:
9201221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-23-006624-a
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нягу Альона Мірчівна +380372247577 vetlabuh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
353 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 530.40 UAH
Період уточнення:
23.03.2021 18:10 - 02.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2021 18:10 - 12.04.2021 00:00
Аукціон:
12.04.2021 14:15 - 12.04.2021 14:36
Період кваліфікації:
12.04.2021 14:36 - 14.04.2021 10:38
Період завантаження договору:
14.04.2021 10:38 - 04.05.2021 10:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухожарова шафа SLW 75 SMART
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Ротаційний випаровувач RC 600
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
Оскарження: 14.04.2021 10:38 - 25.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Оскарження: 14.04.2021 10:38 - 25.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
330 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2021 10:38
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІНОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41776037
-
Контактна особа:
Inna Rubahina +380443641640 tender.pinol.ukr@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, будинок 6, офіс 103
Початкова пропозиція
346 745.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 745.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
30bf657c3cb140739acbe162fcd863ad
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-23-006624-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Номер договору:
2704
Сума договору:
330 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
275 816.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
27.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний