-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухожарова шафа SLW 75 SMART, Ротаційний випаровувач RC 600, Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
Оголошено тендер
353 040.00
UAH
Номер:
46dff71305dc4192a7ab4979171ae76f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-23-007691-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
353 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сухожарова шафа SLW 75 SMART, Ротаційний випаровувач RC 600, Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.03.2021 17:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сухожарова шафа SLW 75 SMART
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Ротаційний випаровувач RC 600
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума353 040.00 UAH