-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухожарова шафа SLW 75 SMART, Ротаційний випаровувач RC 600, Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
330 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
30bf657c3cb140739acbe162fcd863ad
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-23-006624-a-b1
Замовник:
Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Контактна особа:
Нягу Альона Мірчівна +380372247577 vetlabuh@i.ua
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Наталія Константінова +380672430258 konstantinova@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
2704
Дата підписання:
27.04.2021 00:00
Період дії договору:
27.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
330 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 55 163.33 UAH)
Оплачено:
330 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 55 163.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухожарова шафа SLW 75 SMART
×
-
Країна виробництва:
PL Республіка Польща
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Ротаційний випаровувач RC 600
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Насос вакуумний N 920 KT29.18 G IP20
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021