• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер: 91d99cb48036482b95846f9e943ec3c0
Внутрішній номер закупівлі: 17590921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-26-008200-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Мирослава Костиль +380989359741 buklabvetmed@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.04.2023 14:36 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2023 14:36 - 04.05.2023 00:00
Період кваліфікації: 04.05.2023 00:01 - 08.05.2023 11:51
Період завантаження договору: 14.05.2023 00:00 - 24.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,