-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-008200-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2023 14:36 - 01.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим