• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: 1eeeb8b23a9e432c8e5498e87589d100
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-26-003059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.04.2023 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гомогенізатора BagMixer 400 W. 50- 400 мл в комплекті або еквівалент ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори,
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума190 000.00 UAH