-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний інвентар (відділення гандбол)- ID: UA-2026-08-20-012947-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30150627
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гандбольний м'яч- ID: UA-2026-08-19-010081-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133884
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'яч футбольний- ID: UA-2026-08-17-004400-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101303
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баскетбольні сітки- ID: UA-2026-07-08-005193-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29759929
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баскетбольний м'яч- ID: UA-2026-07-06-008842-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740955
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баскетбольні сітки- ID: UA-2026-06-26-009468-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29667064
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баскетбольний м'яч- ID: UA-2026-06-26-008663-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29666259
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів і кортів- ID: UA-2026-06-22-005746-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29607377
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний інвентар для полів і кортів- ID: UA-2026-05-25-009558-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29328241
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Футбольний м’яч- ID: UA-2026-05-11-006080-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29178331
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-04-20-007983-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28965142
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'ячі футбольні- ID: UA-2026-03-11-004395-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28566371
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табло перекидне та планшетка тактична на змійці- ID: UA-2026-03-09-006097-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28538388
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табло для гри в приміщенні та на вулиці- ID: UA-2026-03-09-005695-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28537986
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Табло для гри в приміщенні та на вулиці- ID: UA-2026-02-18-012574-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28351202
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівТорги не відбулисяТорги не відбулися -