• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Баскетбольний м'яч

Торги не відбулися

138 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5c821fd8e0ea4998b1cd091cb7e1aaa7
Внутрішній номер закупівлі: 29666259
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-008663-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 15:03 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 15:03 - 06.07.2026 00:00
Аукціон: з 06.07.2026 14:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴138 000.00 Баскетбольний м'яч