• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Баскетбольний м'яч

Оголошено тендер

138 000.00 UAH
Номер: ad7602051a3147a2b9ed0a6fae9fd0c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-010175-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Баскетбольний м'яч
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.06.2026 14:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЮжненська
Сума138 000.00 UAH