-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Баскетбольний м'яч
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-008842-a
Торги не відбулися
115 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0840ba1d386d4e01a21f15b94e6bd4ca
Внутрішній номер закупівлі:
29740955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-008842-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:19 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 16:19 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 000.00 Баскетбольний м'яч