-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М'яч футбольний
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-004400-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
8 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0c6ce4a4884d4a5bad1c3ca64328acf1
Внутрішній номер закупівлі:
30101303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-004400-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:06 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:06 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:58
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 26.08.2026 11:33
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000.00 М'яч футбольний