-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'яч футбольний
Оголошено тендер
9 600.00
UAH
Номер:
7e3a670ac3e74f469b8aef27d4ad6d38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-005451-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'яч футбольний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5011 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяЮжненська
Сума9 600.00 UAH