-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гандбольний м'яч
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010081-a
Торги не відбулися
108 166.66
UAH без ПДВ
Номер:
e09e4ede6a184c95a01e554e8d618522
Внутрішній номер закупівлі:
30133884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010081-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 166.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:40 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:40 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 166.66 Гандбольний м'яч