• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гандбольний м'яч

Оголошено тендер

129 800.00 UAH
Номер: ab3d808fc22b456a9022ec71daee129b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-011905-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 129 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гандбольний м'яч
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.08.2026 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЮжненська
Сума129 800.00 UAH