-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Баскетбольні сітки
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-005193-a
Торги не відбулися
5 941.66
UAH без ПДВ
Номер:
53a5919730bf4a75b66c4ea28374ef2a
Внутрішній номер закупівлі:
29759929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-005193-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 941.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 12:53 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 12:53 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 941.66 Баскетбольні сітки