• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Баскетбольні сітки

Оголошено тендер

7 130.00 UAH
Номер: 0b428a6781a0499fa3626604410d5484
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-006229-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 7 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Баскетбольні сітки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.07.2026 12:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЮжненська
Сума7 130.00 UAH