-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Футбольний м’яч
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-006080-a
Завершена
59 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
a7a7518ced834f3da8e56ab5c8ba4273
Внутрішній номер закупівлі:
29178331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-006080-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 12:54 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 12:54 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
19.05.2026 13:45 - 19.05.2026 14:08
Період кваліфікації:
19.05.2026 14:08 - 09.06.2026 12:21
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 500.00 Футбольний м’яч