-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний інвентар для полів і кортів
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-009558-a
Торги не відбулися
11 435.00
UAH з ПДВ
Номер:
81e443eed5ef4deab3f216875fc95eee
Внутрішній номер закупівлі:
29328241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-009558-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 435.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 15:12 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 15:12 - 02.06.2026 00:00
Аукціон:
з 02.06.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 435.00 Спортивний інвентар для полів і кортів