• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Баскетбольні сітки

Торги не відбулися

7 130.00 UAH з ПДВ
Номер: ced8151e087f4182832da828aaa684be
Внутрішній номер закупівлі: 29667064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-009468-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 15:30 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 15:30 - 06.07.2026 00:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 130.00 Баскетбольні сітки