-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний інвентар
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-007983-a
Завершена
24 611.00
UAH з ПДВ
Номер:
d139033057494b109c668b9224dca9a4
Внутрішній номер закупівлі:
28965142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-007983-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 611.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:43 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 14:43 - 28.04.2026 00:00
Аукціон:
з 28.04.2026 13:52
Період кваліфікації:
28.04.2026 00:00 - 29.04.2026 12:32
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 611.00 Спортивний інвентар