-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок- ID: UA-2026-06-30-001840-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685015
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED S5507QA-MA004W (90NB14Q2-M004C0) (або еквівалент)- ID: UA-2025-05-08-007201-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25239291
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівал...×-
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
- ID: UA-2025-05-06-014106-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25216412
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3)- ID: UA-2025-05-02-005037-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25178420
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівал...×-
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
- ID: UA-2025-04-23-001514-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25085546
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)- ID: UA-2025-04-18-008953-a
- Дата створення : 18.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25063384
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED K5504VA-MA390 (90NB0ZK2-M00NM0) Midnight Black (або еквіва...×-
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED K5504VA-MA390 (90NB0ZK2-M00NM0) Midnight Black (або еквівалент)
- ID: UA-2025-04-02-011381-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24897962
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівал...×-
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
- ID: UA-2025-04-02-006113-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24892764
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)- ID: UA-2025-03-27-008571-a
- Дата створення : 27.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24847384
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B0EA) Shell White (або еквівалент)- ID: UA-2025-03-18-013768-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24751129
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
моноблок- ID: UA-2024-09-30-009258-a
- Дата створення : 30.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22744933
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК" ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблоки- ID: UA-2024-09-06-012220-a
- Дата створення : 06.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22516408
ТОВ ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер НР 240, БФП НР- ID: UA-2024-07-05-009970-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22010612
ДП Фонд аграрних інвестицій ЄДРПОУ: 00692334ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -