-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-014106-a
Завершена
83 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 416.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 416.67 UAH
Номер:
838e90a64c084a88a52b0c668b558c66
Внутрішній номер закупівлі:
25216412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-06-014106-a
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.05.2025 17:26 - 11.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2025 17:26 - 14.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
14.05.2025 00:00 - 15.05.2025 16:10
Період завантаження договору:
21.05.2025 00:00 - 31.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 333.33 Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)