• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3)

Завершена

132 998.04 UAH з ПДВ
Номер: cc50656459dd4f739aaeec5f9a4deab8
Внутрішній номер закупівлі: 25178420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-02-005037-a   
Замовник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Контактна особа: Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: cf5c81cbdaa34a0ead9827bd94304522
Очікувана вартість: 132 998.04 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 01033, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Саксаганського,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРИВАТІНВЕСТ"
Ціна пропозиції 132 998.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.05.2025 11:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4d6faf0752ba46acaae5f858c205c529
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-02-005037-a-b1
Постачальник: ТОВ "ПРИВАТІНВЕСТ"
Номер договору: 34
Сума договору: 132 998.04 UAH з ПДВ
Сума договору: 110 831.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.05.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 02.05.2025 00:00
Статус:
Виконаний
Підписаний контракт
p7s
sign.p7s