• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

моноблок

Завершена

469 858.74 UAH з ПДВ
Номер: 50fdf5f535f6414d981bbe6268a86afa
Внутрішній номер закупівлі: 22744933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-30-009258-a   
Замовник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Контактна особа: Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 svetaurist2801@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-09-06-012220-а
Очікувана вартість: 469 858.74 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
моноблок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 13 штука
Період постачання до 18.10.2024
Місце постачання 01033, Україна, м. Київ, вулиця Саксаганського,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИВАТІНВЕСТ"
Ціна пропозиції 469 858.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2024 16:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e46f61bc790c47c9bb8930366a2f917a
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-30-009258-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИВАТІНВЕСТ"
Номер договору: 71-04880104
Сума договору: 469 858.74 UAH з ПДВ
Сума договору: 391 548.95 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: моноблок: 36 142.98000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.09.2024 00:00 - 31.10.2024 23:59
Дата підписання: 30.09.2024 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s